Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec serwera?
Author Message
Mam pytanie które zadaje sobie wielu graczy, czy to już koniec Poke-journey? Administracji od bardzo dawna nie widać nie słychać, żadnych odpowiedzi na forum, brak rozwijania mapki, na początku gdy serwer ruszył było dużo graczy rozwijała się mapka wiele konkursów qestow pojedynków itd a teraz od dawna nic się nie dzieje nawet nie pojawił się żaden post z jaką kolwiek informacją obudzcie się gracze odchodzą! W takim systemie prac nad rozwojem serwera nigdy on się nie utrzyma gdy będzie grało zaledwie 3-4 graczy
Reply
Mordo administracja niestety ma całkowicie w dupie ten serwer. Pozdrawiam Big Grin
Reply
Żegnam. XD
Reply
Niestety Łukaszu to już koniec, długo się nie nacieszyliśmy Tongue Ja już wejdę czasami chwilę pograć z nudów dla zabawy aczkolwiek pogodziłem się z faktem iż nie ma to najmniejszego sensu. Jeszcze chwila a wyłączą ten serwer a My gracze możemy mieć tylko nadzieję,że kiedyś wpadnie On w odpowiednie ręce do kogoś kto będzie miał dość sił i pomysłów żeby go udźwignąć i odpowiednio zareklamować. Pozdrawiam Smile
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Forum Jump: